Balkan Real Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Real Life RolePlay San Andreas Multiplayer
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 MD|| RP lijecenje TuT ||

Go down 
AutorPoruka
Mr.Keny




Broj postova : 57
Join date : 2012-07-10

MD|| RP lijecenje TuT || Empty
KomentarNaslov komentara: MD|| RP lijecenje TuT ||   MD|| RP lijecenje TuT || EmptyThu Jul 12, 2012 12:13 am

Ovako bi trebao lijeciti jedan prosjecan lijecnik!


Evo dacu vam nekoliko primjera:


Kada dodjete do pacijenta kazete "Dobar dan, Pozvali ste ljecnicku pomoc, Sto vam je?''Vidio sam da mnogi pisu: Dobar dan/vecer.... Odsad koga to vidim ide kick.... IC chat je govor vaseg lika i u njega ne pisete stvari koje se ne mogu izgovorit!!
Kada vam pacijent odgovori sta mu je bilo pocinjete RP Lijecenje!
Sve se izrazava preko komande /me i lijepog odnosa prema pacijentu:
/me komandu smijete koristiti za : Izrazavanje osjeca: /me osjeca veliku radost
Izrazavanaje radnji: /me pokusava dohvatiti kutiju
Izrazavanje zapazanja : /me (( u kabini su samo dvije kutije ))
Vidio sam da neki vode razgovori ili upozoravaju nekoga na nesto putem komande /me i sad vam kazem: Ne zelim da to radite. Dakle: /me (( ajde stavio sam )) ili tako nesto ne smijete radit
- /me vadi prvu pomoc iz vozila ((Tada otrcite do vozila i simulirate vadjenje opreme))
Kada to zavrsite vratite se do pacijenta i malo porazgovarate sa njim Npr. :
''Gospodine sada cu vas pregledati, Slažete li se sa time?'' ((Ako se slozi nastavljate)), Drugi primjet je davanje injekcije za nesto recimo: " Gospodine sad cu vam dati injekciju, mogu li ?", Ovo je odsad obaveznojer ta osoba mozda ima strah od injekcija pa morate naci drugu metodu.... Koga vidim da ne razgovara s osobom prilikom pregleda i ne trazi njezino dopustenje za nesto bit ce problema !!
- /me pregledava pacijenta
- /me saznaje da je pacijent slomio ruku((Vi ovo mozete promijeniti, zanci samo da bude sve povezano sa pocetkom))
- /me vadi inekciju protiv bolova ((Mozete izvaditi nesto drugo samo da je sve vezano za RP Lijecenje))
- /me daje pacijentu inekciju protiv bolova ((Nikako ne pisite ime igraca to sam primijetio kod nekih clanova i zbog toga su dobili kaznu))
- Kada ste mu dali inekciju porazgovarate malo sa njim: "Od ovoga ce vam biti bolje" ili "Da li se osjecate bolje?"
- /me vraća kost na mjesto ((Ili sto je vec pacijentov problem))
- /me stavlja zavoj pacijentu
- /me pomaze pacijentu da ustane te ga odvodi do vozila.
Poslje navedenog tek mozete ((/heal)), Takodjer heal mozete i ako mislite da ce pacijent umrijeti prije nego sto ga uspijete izljecit....


Naravno uvijek mozete ukljuciti mastu kako bi RP Ljecenje izgledalo bolje!


Ako pacijent ne zeli prisustovati RP Lijecenju vi samo produzite i ostavi te ga da pati, osobe koje zovu medic a lvl su 1-3 smijete lijecit bez RP-a jer ih vecina ne zna RP-ati.... Ovi drugi ako su u zurbi barem mogu neku glavobolju malu vi im date tablete i gotovo za 30 sec... ((Mi zelimo ovaj SrVr uciniti sto vise RP SrVr-om a ako on ne zeli prisustvovati tome uzitku neka ide negdje drugdj
e))
Na vrh Go down
 
MD|| RP lijecenje TuT ||
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Real Life  :: Organizacije :: Bolnica-
Idi na: